Blog

Ready for life

Si ready for life? – to je posolstvo, s ktorým sme vkročili do marketingovej kampane združení ZIPCeM a AICM. Pre ich Mapu príležitostí – mapu miest pre osobnostný rozvoj a dobrovoľníctvo mladých v SR a ČR sme tvorili marketingovú stratégiu, plán, vizuálnu identitu či obsah na sociálne siete. Súčasťou vizuálnej identity RFL boli aj avatari, ktorých spoznáte tu.

Coffee Veronia

Rodinná pražiareň Coffee Veronia je pre nás ako milovníkov kávy naozajstnou srdcovkou. Vytvárali sme kompletnú marketingovú stratégiu, insighty, redefinovali cieľové skupiny a persóny, nastavili PPC kampaň a spravujeme sociálne siete, aby sme dali svetu vedieť, ako chutí poctivý rodinný kávový biznis. Aj vy ste dostali chuť na ďalšiu šálku?

Show your talent

Projekt Show your talent je našou srdcovou záležitosťou, keďže sme sa mu venovali „od plienok“ – navrhovali sme logo a jeho vizuálnu identitu, staráme sa o kampane pri spustení nových ročníkov a PR kampane, články do médií, printové výstupy, outdoorové kampane, citylighty, kreatívu príspevkov a online obsahu… 

OVISFARMA SK

OVIS farma bola rodinnou firmou, ktorej sme pomohli predovšetkým „boostnuť“ predaje na e-shope. Pripravili sme pre nich marketingovú stratégiu, kompletne zanalyzovali web a e-shop, spravujeme PPC kampane, Facebook Ads, tvoríme newslettre a staráme sa aj o to, aby ich sociálne siete nenechali farmárov a chovateľov na vážkach, že práve OVIS je miesto, kde nájdu to, čo potrebujú. A veru sa nám darí.

AMS Com

S AMS Com – firmou, ktorá sa venuje slaboprúdovým riešeniam, sa naše cesty zišli už pred niekoľkými rokmi. Naša spolupráca začala pri marketingovej analýze, tvorbe stratégie, prešla renováciou webu až ku kreatíve PR článkov v online aj printovom svete, správe PPC, Facebook Ads, tvorbe blogov, newsletterov, promo videí či obsahu pre sociálne siete… Pozrite si ams.sk či video o príbehu firmy, ktoré sme pre AMS Com vytvorili.

Do práce na bicykli

Ak ste tento jún nechodili #dopracenabicykli, odteraz vás táto iniciatíva isto chytí za srdce! S Do práce na bicykli taktiež spolupracujeme už nejaký ten rok. Poskytujeme pravidelné konzultácie, každoročne tvoríme kampane od stratégie, cez kreatívu až po promo video, grafické prvky na tričkách, banneroch či facebookových postoch. Sme radi, že aj vďaka tejto spolupráci dosiahla kampaň Do práce na bicykli napriek pandemickej situácii najvyšší počet najazdených kilometrov vo svojej histórii.

IPčko

Spolupráca s občianskym združením akým je IPčko demonštruje našu víziu pomáhať rásť platformám, ktoré sú užitočné pre spoločnosť a v tomto prípade doslova zachraňujú život. IPčku sme pomáhali s fundraisingom, tvorili marketingovú stratégiu a kreatívu grafík, príspevkov na sociálnych sieťach a najmä promo videí, ktoré si môžete pozrieť tu a tu

Učiteľ Slovenska

Projekt Komenského inštitútu nám bol obzvlášť blízky, keďže sami zdieľame nadšenie pre oblasť vzdelávania. Ocenenie najlepších učiteľov Slovenska a zároveň vzdelávací program KI však potrebovali premyslenú a jednotnú marketingovú stratégiu. Pre klienta sme vytvárali marketingovú analýzu, stratégiu, marketingový plán a kreatívu kampaní a podarilo sa nám nielen splniť, ale dokonca signifikantne „prestreliť“ ciele kampane. Prečítajte si viac v case study.

WocaBee

Táto šikovná vzdelávacia appka prerazila na medzinárodný trh a my sme radi, že sme toho mohli byť súčasťou ako autori marketingovej kampane. Najprv sme cielili na Slovensko, pre veľký úspech sme ju však dostali až za hranice. A výsledok? Pokroky užívateľov sú veľké a hodnotenie predstavuje 4,6 z 5 hviezdičiek. Ako sa to podarilo? Prečítajte si v blogu nášho CEO Jara.